Jedz zdrowo! Świeże oleje zimnotłoczone na Twoje zamówienie!

0

Jak działa sklep? Harmonogram

U nas zawsze zamawiasz świeży olej.

WYSYŁKI KURIERSKIE I PACZKOMATOWE

Paczki standardowo wysyłamy w ciągu kilku dni od zamówienia od poniedziałku do czwartku. Dostępna płatność online – szybkie przelewy i za pobraniem.

PUNKTY ODBIORU W  ŁODZI – Grupy indywidualne oraz odbiór w innych punktach ogólnie dostępnych.

– Zamówienie złożone i opłacone najpóźniej do niedzieli do godziny 24.00, będzie dostarczane do punktu odbioru ogólnodostępnego lub punktu, w którym Kupujący jest zarejestrowany w środę tego samego tygodnia, w godzinach otwarcia punktu odbioru według zasad funkcjonowania danego punktu (jeśli np.w miejscu odbioru odbywają się zajęcia-przed lub po zajęciach). Cykl zamówień odbywa się 2 razy w miesiącu dla każdego punktu zgodnie z poniższym harmonogramem.

– Zamówienie opłacone po godzinie 24.00 w niedzielę tygodnia w którym realizowane będzie zamówienie, zostanie zrealizowane w kolejnym cyklu zamówień w środę w godzinach otwarcia Punktu odbioru

– otrzymasz informację mailem gdy Twoja paczka znajdzie się w punkcie odbioru. Twoje zamówienie ląduje opisane numerem w punkcie odbioru. jeżeli w zamówieniu znajdują się oleje, będą spakowane osobno w lodówce ze względu na wskazanie przechowywania w niskiej temperaturze. Dobrze mieć zapisany numer lub możliwość sprawdzenia go w mailu przy odbiorze.

– po odbiorze prosimy o parafkę przy odbieranym numerze zamówienia; lista zawsze będzie dostępna w widocznym miejscu.

Dostępna płatność: ONLINE – szybkie przelewy